06-06-25

Als mijn mobiel weer eens erg traag reageert, blijkt meestal dat er te veel tegelijk op de achtergrond actief is. Wat deze programma’s dan allemaal uitvoeren is mij een raadsel, maar met enige achterdocht lijkt het me heel waarschijnlijk dat allerhande informatie over mijn locatie, mijn handelingen etc. wordt gebruikt om in te kunnen spelen op mijn gedrag.

Op een iets andere wijze, maar wellicht toch enigszins vergelijkbaar is mijn brein soms ook een beetje in de war. De tv uitzetten als ik een boek lees, vindt mijn brein wel een goed idee, maar toch kost het soms veel moeite me op een bepaalde taak te concentreren, zonder steeds te moeten denken aan totaal onbenullige dingen.

De zinnen verzetten of alles gewoon ff laten liggen, werkt wel een beetje. De bezem door de hersenpan lijkt me ook wel eens lekker; alle ballast weg “geswiped”.
Maar gelukkig zit er soms ook een pareltje tussen al het onbenul. Mijn hoofd is geen mobiel.






"Mindwipe"

2025
potlood-aquarel-papier
32,5-25 cm


REACTIE